۳۳ محمودآبادی به فینال انتخابات شورای شهر رسیدند
۳۳ محمودآبادی به فینال انتخابات شورای شهر رسیدند
محمودآباد آنلاین / طالبی فرماندار محمودآباد گفت: از مجموع 76 نفر داوطلب ثبت نامی در انتخابات شورای شهر محمودآباد و سرخ رود ه نفر در شهر سرخ رود و 20 نفر در شهر محمودآباد نتوانستند صلاحیت حضور در ششمین دوره انتخابات شورای شهر را کسب نمایند.

به گزارش محمودآباد آنلاین در حوزه انتخابیه شهرستان محمودآباد از مجموعه ۵۴ نفر کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر یک نفر انصراف داده و ۲۰ نفر نتوانستند صلاحیت حضور در انتخابات را از هیات نظارت و اجرایی اخذ نمایند و ۳۳ محمودآبادی کاندیدای این دوره انتخابات خواهند بود.

همچنین در شهر سرخ رود از مجموع ۲۲ نفر ثبت نام شده یک نفر داوطلب انصراف داده و ۵ نفر نتوانستند احراز صلاحیت کنند و تنها ۱۶ نفر اجازه دارند به عنوان کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر سرخ رود فعالیت تبلیغاتی خود را به صورت رسمی پیگیری نمایند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان محمودآباد گفت: امروز نتایج صلاحیت ها بصورت مکتوب به افراد ابلاغ خواهد شد و آن دسته از کسانی که به نتایج اعلام شده اعتراض دارند ظرف چهار روز آینده می توانند با مراجعه هیات مرکزی نظارت بر انتخابات استان مازندران نسبت به رای ابلاغ شده اعتراضات خود را همراه با مستندات اعلام نمایند.

 

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین