اجرای ۵۰۰ برنامه طی دهه فجر در محمودآباد
اجرای ۵۰۰ برنامه طی دهه فجر در محمودآباد
محمودآباد آنلاین: سرهنگ ابراهیم نژاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان محمودآباد گفت: به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت ایام الله دهه فجر بیش از ۵۰۰ برنامه در سطح این شهرستان اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان محمودآباد، اسماعیل ابراهیم‌نژاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار کرد:نام و یاد امام راحل بنیانگذار کبیر انقلاب را گرامی داشته که با رهبری ایشان و مقام معظم رهبری این انقلاب به دست صاحب اصلی آن می‌رسد.

وی افزود:چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب را با شعار ایران استوار ۴۴ سال افتخار آغاز می‌کنیم که با پشت سر گذاشتن ۴۴ سال تحریم و عناد دشمنان این انقلاب سرپا بوده و دست آوردهای زیادی در همه عرصه‌ها به دست آوردیم و این یک افتخار بوده و به فال نیک می‌گیریم.

ابراهیم‌نژاد درباره اهم برنامه‌های امسال عنوان کرد: ما در سه محور جهادی شامل برنامه جهاد تبیین که تبیین دستاوردها و حقیقت انقلاب اسلامی می‌باشد، جهاد خدمت‌رسانی که خدمت‌رسانی در عرصه‌های مختلف سلامت، امنیت، اقتصاد مقاومتی و افتتاح خانه محروم را داریم و جهاد امید آفرینی بر پایه بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری که با همه تحریم ۴۴ ساله بر روی پای خود ایستاده‌ایم که این برنامه را در سطح مدارس و دانشگاه‌ها داریم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد خاطرنشان کرد: امسال در برنامه‌های دهه فجر ۷۸ برنامه شاخص طی بیش از ۵۰۰ برنامه اجرایی را در سطح شهرستان داریم که یکی از شاخص‌ها برپایی رادیو انقلاب در مصلی شهرستان بوده که هر روز یکی از مسؤولان شهرستانی به ارائه برنامه‌ها و عملکرد خود به شهروندان می‌پردازد.

وی در ادامه بیان کرد: یکی دیگر از این برنامه‌ها به مناسبت میلاد امام علی (ع) و روز پدر ۱۱۰ بسته معیشتی به همراه کارت هدیه بین محرومین فاقد پدر در سطح محلات و پایگاه‌های بسیج بین افراد نیازمند توزیع می‌شود.

ابراهیم نژاد در پایان گفت: از پدران قهرمان پرور از جمله پدران شهدا و ورزشکاران نخبه و نخبگان علمی هم طی این دهه تجلیل به عمل می‌آید و مسابقات مختلف ورزشی بومی محلی و مسابقات علمی و یادواره شهدا و آبروی محله و رژه خودرویی غبار روبی گلزار شهدا و فضاسازی و تبلیغات محیطی هم انجام می‌گیرد تا همه باهم در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن امسال هم با شکوه حضور یابیم تا عظمت انقلاب اسلامی را به دنیا نشان دهیم.

  • نویسنده : سید مهرداد محمدیان
  • منبع خبر : خبرگزاری فارس مازندران