پلمپ دو واحد صنفی متخلف در محمودآباد
پلمپ دو واحد صنفی متخلف در محمودآباد
محمودآباد آنلاین: معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار محمودآباد از پلمپ دو واحد صنفی متخلف بدلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.

قنبرعلی داداش‌پور در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار محمودآباد آنلاین بیان کرد: در راستای نظارت بر تحقق دستورالعمل‌های مربوط به پروتکل‌های بهداشتی و مقابله با کرونا و کاهش ساعت کاری اصناف به ساعت ۱۸ شامگاه امروز چهار اکیپ شامل نمایندگان اداره صنعت معدن و تجارت، بهداشت و درمان، نیروی انتظامی و فرمانداری اقدام به بازرسی از بیش از ۷۰ واحد صنفی در سطح شهر محمودآباد کردند.

وی افزود: در جریان بازدید صورت گرفته امروز دو واحد صنفی متخلف شامل‌ یک قلیان‌سرا و یک واحد عرضه پوشاک پلمپ و به ۴۸ واحد صنفی تذکر داده شده است.

داداش‌پور با بیان اینکه با واحدهای صنفی متخلف قطعا برخورد خواهد شد، تصریح کرد: این تیم‌ها در قالب بازرسان قرارگاه نظارت بر اجرای مصوبات ستاد کرونای شهرستان محمودآباد، هر روز از واحدهای صنفی فعال در سطح شهر محمودآباد و سرخرود بازدید و سرکشی خواهند کرد.

وی متذکر شد: بنابر اعلام ستاد ملّی مقابله با کرونا فقط آن دسته از مشاغلی که اجازه دارند بعد از ساعت ۱۸ فعال باشند می‌توانند به کار خود ادامه دهند و خدمات مورد نیاز شهروندان را ارائه دهند.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار محمودآباد خواستار شد: واحدهایی که طبق مصوبات باید مغازه‌ها را تعطیل کنند لطفا تمکین کرده و نسبت به بستن مغازه ها اقدام نمایند.

وی با اشاره به قرارگیری شهرستان محمودآباد در وضعیت نارنجی کرونا گفت: متاسفانه شیب بیماری رو به صعود است و رفته رفته تعداد مبتلایان در شهرستان در حال افزایش است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تمامی این سختگیری‌ها فقط برای حفظ سلامت مردم جامعه است و خواهشمندیم که شهروندان از حضور در سطح شهر و ترددهای غیرضروری و همچنین از برگزاری دورهمی ها و نشست ها و مراسمات خودداری نمایند.

  • نویسنده : امیرعباس رضاپور
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین