محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های مواصلاتی شمال
محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های مواصلاتی شمال
محمودآباد آنلاین: سرهنگ یدالله جهان تاب رئیس پلیس راه مازندران گفت: به منظور ارتقاء ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۳ اسفند ماه در محور‌های مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

او افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به غیر از موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز ترافیک، در تمامی محور‌های مواصلاتی استان ممنوع است.

سرهنگ جهان تاب گفت: تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت ۱۳ تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۲ اسفند ماه نیز از کرج ابتدای آزاد راه تهران- شمال به مرزن آباد ممنوع بوده در صورت اعلام ماموران پلیس راه ددر محل تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به کرج و تهران یک طرفه خواهد بود.

او با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی و ممنوع بودن تردد همه تریلر‌ها در محور هراز، گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ امروز جمعه ۱۲ اسفند ماه از این محور ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲۴ امروز جمعه ۱۲ اسفند ماه از رودهن به آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲۴ همان روز در صورت اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل به صورت مقطعی از آب اسک به رودهن (محدوده مشاع) یک طرفه می‌باشد.

او گفت: اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد با هماهنگی اجرای این محدودیت‌های کان لم یکن تلقی خواهد شد.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان از رانندگانی که قصد تردد در محور‌های مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، همراه داشتن زنجیر چرخ و سایر تجهیزات زمستانی، ضمن مدیریت سفر خود در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان مازندران