فرنگی کاران حریفان خود را شناختند
فرنگی کاران حریفان خود را شناختند
محمودآباد آنلاین / مراسم قرعه کشی رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا بعد از ظهر امروز در شهر اولان باتور مغولستان انجام شد و رقابت ها از فردا صبح ساعت ۸ به وقت تهران آغاز می‌شود.

به گزارش محمودآباد آنلاین؛ نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است: در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند، علی نوربخش در دور اول به مصاف آروجان حالاکورکی از هند می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با امانگالی بکبولاتوف دارنده مدال برنز زیر ۲۳ سال جهان از قزاقستان مصاف خواهد داد.

همچنین در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۸ شرکت کننده حضور دارند، مهدی محسن نژاد در دور اول به مصاف جیانیدر از هند می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی میان فیرورز توختایف از ازبکستان و سوزوکی از ژاپن کشتی خواهد گرفت.

وزن ۶۳ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند، ایمان محمدی در دور نخست با بالجینیام دامجین از مغولستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف کنسوکه شیمیزو دارنده مدال برنز جهان از ژاپن می رود.

وزن ۶۷ کیلوگرم که ۹ کشتی گیر شرکت کرده اند، شاهین بداغی در دور اول به مصاف محمد فواز از سوریه می رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد با هان سو ریو قهرمان جهان از کره جنوبی کشتی می گیرد.

وزن ۷۲ کیلوگرم که ۸ شرکت کننده دارد، محمدرضا مختاری در دور اول به مصاف عادیلخان نورلانبکوف از قرقیزستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی میان میرزابک رحمت اف از ازبکستان و ویکاس از هند مبارزه خواهد کرد.

وزن ۷۷ کیلوگرم که ۸ نفر حضور دارند عارف حبیب اللهی در دور نخست با آکژول محموداف دارنده مدال نقره المپیک از قرقیزستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی مقابل برنده کشتی میان آرام واردانیان از ازبکستان و کیم هیون وو قهرمان جهان و المپیک از کره جنوبی قرار می گیرد.

وزن ۸۲ کیلوگرم که ۱۰ کشتی گیر شرکت کرده اند، رسول گرمسیری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف خان جعفرخان از قطر می رود.

همچنین در وزن ۸۷ کیلوگرم که ۸ نفر حضور دارند، ناصر علیزاده در دور اول با ملیس آیتبکوف از قرقیزستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان کیم جین هیوک از کره جنوبی و نورسلطان تورسینوف قهرمان آسیا از قزاقستان می رود.

براین اساس در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۸ نفر شرکت کرده اند، مهدی بالی در دور نخست با پارک جی وو از کره جنوبی کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور دوم و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده مبارزه میان اوزور ژوژوپبکوف قهرمان آسیا از قرقیزستان و راوی از هند می رود.

وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند، امیر قاسمی در دور اول به مصاف پریم از هند می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم به مصاف مومینجان عبداله یف دارنده مدال طلای بازی های آسیایی از ازبکستان می رود.

 

برنامه رقابت های کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

سه شنبه ۳۰ فروردین ماه:

ساعت ۸:۳۰ تا ۹ وزن کشی اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی

ساعت ۱۱: ۳۰ تا ۱۴:۳۰ مسابقات مقدماتی و شانس مجدد اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی

ساعت ۱۸ تا ۲۱ رقابت های رده بندی و فینال اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی

چهارشنبه ۳۱ فروردین ماه:

ساعت ۸:۳۰ تا ۹ وزن کشی اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

ساعت ۱۱: ۳۰ تا ۱۴:۳۰ مسابقات مقدماتی و شانس مجدد اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

ساعت ۱۸ تا ۲۱ رقابت های رده بندی و فینال اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

اختلاف ساعت ایران با مغولستان سه ساعت و نیم است به طوری که ساعت ۱۱:۳۰ به وقت مغولستان، ساعت ۸ صبح به وقت ایران است.

  • نویسنده : سارا اسماعیلی
  • منبع خبر : ایرنا