دیدار خبرنگاران شهرستان محمودآباد با امام جمعه سرخ‌رود
دیدار خبرنگاران شهرستان محمودآباد با امام جمعه سرخ‌رود
محمودآباد آنلاین : اصحاب رسانه شهرستان محمودآباد به‌ مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار با حجت‌الاسلام تقی‌زاده امام جمعه سرخ‌رود دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش محمودآباد آنلاین به نقل از خط شمال حجت‌الاسلام مهدی تقی‌زاده امام جمعه سرخ‌رود در دیدار با اصحاب رسانه به‌مناسبت هفته خبرنگار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی اظهار داشت: نه یک روز که روز شهادت شهید صارمی است بلکه همه روزها به نام شماست چراکه بدون حضور خبرنگار نمی‌توان جهاد تبیین کرد.

وی تصریح کرد: امروز در نظام کشور ما مشکلاتی وجود دارد اما با انعکاس درست و مناسب و ارتباط با رسانه می‌توان اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی در جامعه انجام دهیم.

امام جمعه سرخ‌رود خاطرنشان کرد: رسانه می‌تواند جلوه ویژه نظام را به عرصه جهاد تبیین برساند.

حجت‌الاسلام تقی‌زاده در پایان یادآور شد: بلندگویی به نام رسانه وجود دارد و مسئول باید با آن ارتباط بگیرید برای اطلاع رسانی عملکردها به مردم و اگر این پل ارتباطی به درستی وصل نباشد، آگاهی نخواهد بود.

در این مراسم جمعی از خبرنگاران شهرستان محمودآباد با همراهی حجت‌الاسلام مهدی تقی‌زاده امام جمعه سرخ‌رود، رنجکش بخشدار، محمدی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد، مهندس کبود شهردار سرخ‌رود، محمدعلی خاکپور شورای شهر، مهدی شالیکار شورای شهر و مجموعه روابط عمومی شهرداری سرخ‌رود به مناسبت هفته خبرنگار آیین غبارروبی گلزار شهدا را برگزار کردند.

  • نویسنده : بهناز مقدس
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین