دستگیری سارق حرفه‌ای سیم و کابل برق با ۳۰ فقره سرقت در محمودآباد
دستگیری سارق حرفه‌ای سیم و کابل برق با ۳۰ فقره سرقت در محمودآباد
محمودآباد آنلاین : سرهنگ حسین زاده فرمانده انتظامی محمودآباد از دستگيری سارق حرفه‌ای سيم و کابل برق با 30 فقره سرقت در آن شهرستان خبر داد.

به گزارش محمودآباد آنلاین به نقل از خط شمال سرهنگ محمود حسین زاده با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت های متعدد سیم کابل برق در شهرستان محمودآباد، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی در ادامه با بیان این که ماموران انتظامی کلانتری ۱۱موفق شدند سارق را درحین سرقت دستگیر کنند، افزود: در استعلام های صورت گرفته مشخص شد متهم از سارقان حرفه ای و سابقه دار است.

فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد ضمن بیان توقیف خودروی سارق به همراه آلات و ادوات جرم تصریح کرد: این سارق حرفه ای در بازجویی های به عمل آمده به ۳۰ فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان اعتراف و مقادیرقابل توجهی سیم کابل سرقتی از مخفیگاه وی کشف و پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

سرهنگ حسین زاده با بیان اینکه تعامل بین مردم و پلیس موجب بوجود آمدن امنیت پایدار می شود، افزود: شهروندان هرگونه موارد مشکوک را بلافاصله از طریق مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع داده تا نسبت به شناسایی و دستگیری آنان در اسرع اقدام شود .

  • نویسنده : بهناز مقدس
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین