خبرنگاران عامل تحرک و پویایی جامعه هستند
خبرنگاران عامل تحرک و پویایی جامعه هستند
شریعت فرماندار محمودآباد: تلاش های خبرنگاران موجب آرامش و کاهش التهابات جامعه می شود و مدیران باید همواره با این قشر اثر گذار تعامل و همکاری لازم را داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد جلسه ستاد گرامیداشت روز خبرنگار پیش از ظهر امروز دوشنبه ۱۳ مردادماه ببه ریاست علیرضا شریعت فرماندار و با حضور غلامرضا رنجبر بخشدار مرکزی و سرهنگ ابراهیم نژاد فرماندهی سپاه و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر مدیران دستگاه اجرایی در محل فرمانداری برگزار شد.

شریعت طی سخنانی در این جلسه با اشاره به اهمیت و جایگاه خبرنگاران و رسانه ها افزود: اصحاب رسانه حلقه مستحکم بین مردم و مسولین بوده که عامل پیوند مدیریت شهری با شهروندان می باشند.

وی خبرنگاران را چشم تیز بین جامعه دانست و یادآور شد: همواره باید از انتقاد خبرنگاران استقبال کنیم چراکه امیدآفرینی در جامعه از پس انتقادات و گزارشات خبرنگاران اتفاق می افتد و انتظار میرود مدیران با انعطاف بیشتری با این قشر همراه شوند.

نماینده عالی دولت در محمودآباد ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات خبرنگاران شهرستان گفت: متاسفانه به علت میزبانی مراسم روز خبرنگار استان در سال گذشته ، نتوانستیم تکریم شایسته ای از عزیزان محمودآبادی داشته باشیم و امسال نیز هفته رسانه ، تحت شعاع بیماری کرونا قرار گرفته و بیشتر به فضای مجازی و رسانه ای خلاصه شده است که این شرایط نیز مظلومیت این قشر فرهیخته را دو چندان کرده است.

فرماندار محمودآباد در پایان از برگزاری مراسم تجلیل خبرنگاران با رعایت پرو تکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در روز پنج شنبه ۱۶ مرداد خبر داد و تصریح کرد: در این مراسم از ۲۵ فعال رسانه ای و فضای مجازی شهرستان تجلیل و قدردانی به عمل خواهد آمد.