حلقه اتحاد مازندرانی‌ها در سواحل دریا
حلقه اتحاد مازندرانی‌ها در سواحل دریا
محمودآباد آنلاین : مردم مازندران امروز با تشکیل زنجیره انسانی در سواحل دریا، از عملیات بزرگ موشکی و پهپادی علیه رژیم صهیونیستی حمایت کردند.

مردم مازندران امروز پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ در ۱۴ نقطه از طول سواحل دریای خزر با تشکیل زنجیره انسانی، عملیات بزرگ موشکی و پهپادی علیه رژیم صهیونیستی را غرورآفرین خواندند و بار دیگر حمایت خود را از اقتدار نظامی جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند.

قشر‌های مختلف مردم استان مازندران شامل زنان و مردان، دانش آموزان و دانشجویان، روحانیون و مسوولان و پیر و جوان با در دست دادن یکدیگر و شکل گیری زنجیره انسانی علاوه بر این که وحدت و حمایت خود را از رهیر معظم انقلاب اعلام کردند، گفتند: امروز عزت، اعتبار و اقتدار ملت ایران در جهان به همه ثابت شده است و این اقتدار را مدیون خون شهدا و جوانان با فکرمان که توانستند توان موشکی و پهپادی کشور را تا این حد بالا ببرند، هستیم.

شماری از مردم مازندران عملیات وعده صادق را بازدارنده مقابل هر گونه هجمه نظامی علیه کشور عنوان کردند و بیان داشتند: این که از خاک خود بزرگترین دشمن خود را در منطقه مورد هدف موشکی و پهپادی قرار بدهیم، بسیار غرور آفرین و امیدوار کننده است.

آنان تصریح کرد: عملیات وعده صادق با فناوری پشرفته موشکی و پهپادی نظام جمهوری اسلامی، چشم همه جهانیان به خصوص دشمنان را خیره و مبهوت کرده است، امروز ما مردم دیار علوی مازندران هم از این اقتدار خرسند هستیم و با صدای بلند فریاد می‌زنیم، «همه گوش به فرمان رهبریم».

حلقه اتحاد مازندرانی‌ها در سواحل دریامحل تشکیل زنجیره انسانی مردم مناطق مختلف مازندران در حمایت از عملیات وعده صادق بدین شرح بود:
ساری: ساحل فرح آباد
بهشهر: شبه جزیره میانکاله
نکا: ساحل آزاد نکا
میاندورود: ساحل آزاد میاندرود
بابلسر: سراسر سواحل بهنمیر و بابلسر
جویبار: ساحل آزاد جویبار
فریدونکنار: ساحل شهرستان (ورودی‌ها پارک لاله، پلاژ شهرداری و پل میلاد)
نوشهر: نوار ساحلی سیاهرود تا صلاح الدین کلا، نوار ساحلی مزگاه تا بندر نوشهر و نوار ساحلی سیسنگان تا انارور
محمودآباد:از ساحل روستای دریاسر تا ساحل روستای خشت سر
نور: سواحل شهر‌های نور (ورودی خیابان پلاژ شهرداری) رویان (ورودی خیابان پلاژ شهرداری) ایزد شهر (ورودی از گلسار ۶۵)
چالوس: ساحل رادیو دریا
عباس آباد: پلاژ سلمان شهر و ساحل امرج کلا عباس آباد
تنکابن: ساحل دریا
رامسر: سواحل بخش مرکزی و دالخانی

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : خبرگزاری صداوسیمای مرکز مازندران