انعقاد تفاهمنامه بین کانون پرورش فکری و کانون مساجد مازندران
انعقاد تفاهمنامه بین کانون پرورش فکری و کانون مساجد مازندران
با توجه به توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری ویژه گروه سنی کودک و نوجوان و غنی‌سازی اوقات فراغت این گروه سنی، تفاهم نامه‌ای میان مدیرکل کانون پرورش فکری مازندران و رییس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مازندران به امضا رسید.

بر اساس این تفاهم‌نامه قرار شد تا از این پس با استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی، هنری، ادبی، دینی و علمی مربیان و مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری، فعالیت‌های کانون مساجد در شهرستان‌ها توسعه یابد.

مدیرکل کانون پرورش فکری مازندران با استقبال از توسعه این طرح از کانون به عنوان ظرفیتی اجتماعی و فرهنگی یاد کرد و افزود: توسعه همکاری با سایر دستگاه‌ها و تشکل‌ها به عنوان حلقه‌های میانی از اولویت‌های کانون مازندران در سال جدید است.

حامد فاضلی کبریا از آموزش مربیان مساجد با فعالیت‌های کتاب‌خوانی و معرفی کتاب و امانت آن را یکی از کارهای محوری در این تفاهم نامه دانست و از فعالیت‌های نجوم، اردوهای درون شهری به کانون، نمایش فیلم، عضویت اعضای کانون مساجد در مراکز فرهنگی هنری کانون و سایر فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی به عنوان دیگر خدمات ارایه شده کانون به بچه‌های مساجد یاد کرد.

حجت الاسلام محمد ترابیان نیز از توسعه فعالیت‌های کتاب محور به عنوان برنامه شاخص سال جدید در کانون مساجد یاد کرد و خواستار حمایت کانون پرورش فکری در حوزه آموزش مربیان مساجد و امانت کتاب به اعضاء شد.

انعقاد تفاهمنامه بین کانون پرورش فکری و کانون مساجد مازندران

وی با تاکید بر شناخت ظرفیت‌های مراکز فرهنگی هنری کانون، خواستار توسعه فعالیت‌های کانون پرورش فکری با کانون مساجد در شهرستان‌ها شد.

  • نویسنده : رضا اکبری
  • منبع خبر : ایسنا مازندران