اندروا، اثر نویسنده محمودآبادی
اندروا، اثر نویسنده محمودآبادی
محمودآباد آنلاین: اولین اثر نویسنده جوان محمودآبادی به چاپ رسید.

فاطمه غلامی، نویسنده جوان محمودآبادی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار محمودآباد آنلاین گفت : اندروا یک کتاب تاریخی و تخیلی با موضوع جهان های موازی است.

وی افزود : این اثر، روایتگر زندگی نویسنده ای است که پا به دنیای دیگری گذاشته و با اتفاقات و چالش های گوناگونی روبرو می شود.

فاطمه غلامی تصریح کرد : نگارش اندروا را از مهر ماه سال ۱۳۹۹ شروع کرده و این کتاب ۱۴۴ صفحه ای، در ۶ شهریور ۱۴۰۰ به چاپ رسیده است.

غلامی والدین خود را، مشوق اصلی این مسیر دانست و ذکر کرد : از پدر و مادر خود سپاسگزارم که بنده را همراهی کردند و به قوه و نیروی الهی توانستم یک اثر را در اختیار خوانندگان و دوستداران علم و فرهنگ بگذارم.

این نویسنده جوان با اشاره به اینکه مشکلات نتوانست مانع تحقق اهدافم شود، خاطر نشان کرد : نوشتن را از دوران دبستان با داستان های کوتاه شروع کردم و همزمان با تحصیل در مدرسه به نوشتن مشغول بودم و با مشکلات و چالش های زیادی اندروا را به نگارش رساندم.

وی ادامه داد : محوریت این کتاب، فرهنگی و تاریخی است و موضوعاتی از جمله دوری از ظلم ستیزی و زیاده خواهی ظالمان را به تصویر ذهن و نگاه می کشد.

غلامی در پایان خبر داد : در آینده کتاب هایی در سبک داستان های بلند به نگارش و چاپ می رسانم تا در اختیار مردم عزیز قرار بگیرد.

لازم به ذکر است؛ فاطمه غلامی، نویسنده کتاب اندروا، دانش آموز پایه دوازدهم رشته علوم انسانی دبیرستان شاهد بصیرت است.

  • نویسنده : سارا اسماعیلی
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین