عاملان نزاع خیابانی در محمودآباد دستگیر شدند
عاملان نزاع خیابانی در محمودآباد دستگیر شدند
محمودآباد آنلاین: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان محمودآباد از دستگیری عاملان نزاع خیابانی چند شب پیش در محمودآباد خبر داد.

سرهنگ محمود حسین‌زاده در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار محمودآباد آنلاین گفت: یک مورد نزاع خیابانی بین دو سه نفر از شهروندان در محمودآباد در چند شب گذشته اتفاق افتاد و باتوجه به اینکه این عمل در خیابان اصلی و فضای عمومی رخ داد و شهروندان نیز شاهد آن بودند، این صحنه درگیری ناامنی هایی ایجاد کرده بود.

 

وی افزود: بدین جهت ما در قالب طرح امنیت اجتماعی طی روز جاری موفق شدیم ضمن دستگیری طرفین درگیری، یکی از آنان را که پس از مجروح کردن دیگری از صحنه جرم گریخت، با پیگیری‌های اطلاعاتی مخفیگاه آن را شناسایی کنیم و در شهرستان آمل وی را دستگیر و تحویل مراجع قضایی کنیم.

 

رئیس پلیس محمودآباد تصریح کرد: از شهروندان محترم محمودآباد تقاضا داریم هرگونه موارد مشکوک را سریعا از طریق شماره ۱۱۰ به ما اطلاع رسانی کنند تا ما پیگیری های لازم را صورت فرماییم.

 

حسین‌زاده ضمن تشکر از پیگیری های عوامل پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان و مراجع قضایی، اظهار کرد: ما این اطمینان را به مردم شریف شهرستان محمودآباد می دهیم که پلیس با تمام توان به صورت شبانه روزی در خدمت مردم است تا امنیت را به بهترین شکل ممکن به پا دارد.

  • نویسنده : امیرعباس رضاپور
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین