جذب بیش از ۶۵ میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در محمودآباد
جذب بیش از ۶۵ میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در محمودآباد
محمودآباد آنلاین/ مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد گفت: پنج ماه نخست امسال ۹۰ نفر از متقاضیان توسعه ماشین آلات کشاورزی در این شهرستان از ۶۵ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال تسهیلات برخوردار شدند.

به گزارش محمودآباد آنلاین و به نقل از روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد، محمد هادی زاده گفت: پنج ماه نخست امسال ۹۰ نفر از متقاضیان ماشین آلات کشاورزی در شهرستان محمودآباد از ۶۵ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال تسهیلات توسعه مکانیزاسیون کشاورزی برخوردار شدند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد اظهار کرد: این تسهیلات برای خرید ۹۰ دستگاه ماشین آلات کشاورزی شامل دستگاه نشاکار برنج، تیلر، وجین کن، تراکتور و کمباین به متقاضیان واجد شرایط پرداخت شد.

هادی زاده افزود: فناوری‌های نوین می‌تواند ضمن افزایش تولید محصولات کشاورزی در واحد سطح، موجب کاهش هزینه‌های تولید و متعاقب آن منجر به کاهش قیمت تمام‌ شده محصولات کشاورزی شود.

وی تصریح کرد: تامین ماشین آلات و ارتقاء مکانیزاسیون کشاورزی از مهمترین طرح های اولویت دار بخش کشاورزی برای استفاده از تسهیلات است که با بهره برداری از آنها زمینه اشتغال به کار و توسعه بخش کشاورزی در زمینه های مختلف فراهم می شود.

  • نویسنده : سارا اسماعیلی
  • منبع خبر : روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی محمودآباد