۱۵ دهیار نمونه محمودآباد معرفی و تجلیل شدند
۱۵ دهیار نمونه محمودآباد معرفی و تجلیل شدند
محمودآباد آنلاین: طي مراسمی به همت بخشداری های مركزی و سرخ‌رود و فرمانداری شهرستان محمودآباد از ۱۵ دهيار نمونه شهرستان به مناسبت روز ملی دهيار تقدير شد.

این آیین با حضور قنبرعلی داداش پور معاون سیاسی ، اجتماعی و امنیتی فرمانداری محمودآباد، علیرضا اسماعیل نیا بخشدار مرکزی و امین رنجکش در سالن اجتماعات فرمانداری محمودآباد با حضور دهیاران نمونه بخش مرکزی و سرخرود برگزار شد.

 

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری محمودآباد در این مراسم ضمن قدردانی از تعامل و همکاری دهیاران در روستاها، گفت: دهیار برامده از رای مردم است و به همین جهت توقع مردم در روستاها از دهیاران و بخشداران زیاد است.

 

وی ضمن به حق شمردن توقع مردم افزود: زندگی در روستاها مشکلات عدیده ای دارد و این سبب میشود مردم از دهیاران به عنوان نزدیک ترین کارگزار نظام انتظار پیگیری مطالبات خود را دارند.

 

داداش پور افزود: متاسفانه در گذشته برخی از دهیاران به دنبال منافع خودشان و گروه خاصی بودند و وجه این نهاد را زیر سوال بردند که خوشبختانه این مساله شامل حال دهیاران فعلی شهرستان نمیشود.

 

وی ضمن بیان اینکه باید از ظرفیت نماینده بومی برای توسعه روستاها بهره برد،ادامه داد: برای رفع مشکلات و توسعه همه جانبه باید نگاه سیاسی و حب و بغض ها را کنار گذاشت و دهیاران باید از حاشیه های سیاسی فاصله بگیرند.

 

وی گفت: در همه مسایل از جمله مشکلات آبی، رفع مشکلات برق و کشاورزان ،کرونا دهیاران باید در درجه اول ورود کنند و برای رفع مشکل روستاییان اقدام عاجل داشته باشند و پابه پای سایر مسئولین در راستای رفع مشکلات قدم بردارند.

 

همچنین در این مراسم بخشداران مرکزی و سرخرود هریک ضمن قدردانی از تعامل و همکاری دهیاران تشکر کردند.

 

در پایان این آیین از ١۵ دهیار نمونه محموآباد با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.

 

در بخش مرکزی سید محمدباقر حسینی دهیار خشت سر، علی اسماعیل صفا دهیار روستای خط آهی، مهناز ارامخواه دهیار روستای ترسیاب،کیومرث شکری دهیار روستای شورستاق،علی قاسم زاده دهیار روستای طلارم، سمیه مختاری دهیار روستای تشبندان، مسلم شریفی دهیار روستای آزادمون و حسن نیک نژاد دهیار روستای شرفتی به عنوان دهیاران نمونه معرفی شدند.

 

در بخش سرخ‌رود نیز از حکیم علیپور دهیار روستای ابوالحسن آباد، نعمت بذرافشان دهیار روستای حاجی کلای سفلی،نبی الله امانی دهیار روستای عبدالله آباد،محمد کیانی دهیار روستای چاکسر، محمد علی نژاد دهیار بیشه کلا، رضا غلامی دهیار احمدآباد کلیج سفلی،نورالله رنجبر دهیار روستای زردآب، ایمان دریاییان دهیار روستای دریاسر و هادی غلامی دهیار روستای میرده سفلی به عنوان دهیاران نمونه تجلیل شد.

 

همچنین حسین عابدی از روستای بروده از بخش مرکزی و رمضان قربانی از روستای درویش اباد از بخش سرخرود به عنوان دهیار نمونه استانی معرفی شدند و در استانداری لوح تقدیر خود را از استاندار گرفتند.

  • نویسنده : شقایق نائیجیان
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین