کلاهبردار ۹۰۰ میلیادری در محمودآباد دستگیر شد
کلاهبردار ۹۰۰ میلیادری در محمودآباد دستگیر شد
محمودآباد آنلاین/فرمانده انتظامی استان مازندران از شناسایی و دستگیری کلاهبردار ۹۰۰ میلیارد ریالی در شهرستان محمود آباد خبر داد. 

روابط عمومی نیروی انتظامی مازندران به نقل از سردار مرتضی میرزایی در تشریح این خبر گفت : در پی مراجعه فردی به مرجع انتظامی و قضائی شهرستان محمودآباد، مبنی بر کلاهبرداری ۹۰۰ میلیارد ریالی از وی، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات و بررسی های به عمل آمده کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد، مال باخته که برای مدتی طولانی در سفر خارج از کشور بوده برای انجام امور اداری و تجاری، کلیه اموال و دارایی های خود را به فردی که راننده و مورد اعتماد وی بوده، واگذار کرده است.
فرمانده انتظامی استان مازندران تصریح کرد: فرد مورد اعتماد شاکی که متهم به خیانت در امانت و کلاهبرداری است با سوء استفاده از این اعتماد پس از فروش اموال و دارایی های شاکی، اقدام به سرمایه گذاری در امر خرید و فروش بیش از سه هراز تن برنج و کسب مال نامشروع می کند.
سردار میرزایی افزود: در ادامه رسیدگی به این پرونده، کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی، متهم به خیانت در امانت و کلاهبرداری را که در ییلاقات یکی از شهرستان های همجوار مخفی شده بود، شناسایی کردند.
سردار میرزایی تصریح کرد: با هماهنگی قضائی این فرد در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد و در تحقیقات به عمل آمده به ۹۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری اعتراف کرد.
وی اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده و با قرار قانونی صادره از مرجع قضائی روانه زندان شد.

  • نویسنده : شقایق نائیجیان
  • منبع خبر : نیروی انتظامی مازندران