کاهش ۴۰ درصدی مصرف مشترکین خانگی برق در محمودآباد
کاهش ۴۰ درصدی مصرف مشترکین خانگی برق در محمودآباد
محمودآباد آنلاین : رئیس اداره توزیع نیروی برق شهرستان محمودآباد گفت: امسال از ابتدای افزایش دما و شروع فصل گرما با همکاری مشترکین خانگی و صنعتی و تجاری 40 درصد کاهش مصرف برق داشتیم.

علی درزی رئیس اداره توزیع نیروی برق شهرستان محمودآباد در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار محمودآباد آنلاین گفت: برابر جلسات مکرر و توافقات بعمل آمده با واحدهای صنعتی فعال در بیرون شهر مقرر گردید در روزهای شنبه از ساعت ۱۱ صبح تا ساعت ۲۳ این واحدها نسبت به کاهش بار مصرفی خود اقدام نمایند.
وی گفت : همچنین در راستای تحقق توافقات بعمل آمده با شهرک صنعتی تشبندان مقرر گردید کلیه ۷۹ واحد فعال در این مجموعه از ساعت ۱۱ صبح لغایت ساعت ۲۳ روزهای یک شنبه نسبت به کاهش بار مصرفی خود اقدام نمایند که متاسفانه ۸ واحد در این مجموعه از توافق بعمل آمده تمکین نکردند و مجبور بودیم نسبت به قطع برق آنها اقدام نماییم.
علی درزی تاکید کرد : امسال مهم ترین رویکرد شرکت برق منطقه ای حفظ شبکه برق واحدهای خانگی و تجاری می باشد تا مردم با توجه به افزایش دما در برخی از روزها از آسایش بیشتری برخوردار باشند و امسال قطع برخ منال خانگی نداشتیم.
وی تصریح کرد : امیدواریم تا پایان شهریور ماه همکاری متقابل شهروندان و واحدهای صنعتی ادامه داشته باشد تا ضمن جلوگیری از قطع برق شاهد دریافت جوایز خوش حسابی از سوی شرکت برق منطقه ای باشیم.
رئیس اداره توزیع نیروی برق شهرستان محمودآباد در خصوص نوسانات و حوادث پیش بینی نشده در صورت قطع برق و ولتاژ و آسیب به لوازم خانگی اعم از تلویزیون و یخچال و ماشین لباس و ظرف شویی ، شهروندان می توانند با در دست داشتن مستندات به این اداره مراجعه نموده و پس از طی امور اداری و ثبت در سامانه الکترونیکی شرکت توزیع برق ، این اداره نسبت به جبران خسارت وارده اقدام خواهد کرد.
وی در خاتمه خاطر نشان شد : انتظار داریم شهروندان در ساعات اوج مصرف برق نسبت به کاهش مصرف و استفاده از وسایل برقی اقدام نمایند تا شاهد برون رفت از بحران شددت گرما و قطع برق باشیم.

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین