چهره های موفق و گمنام محمودآبادی معرفی می شوند
چهره های موفق و گمنام محمودآبادی معرفی می شوند
محمودآباد آنلاین : محتاطی مدیرمسئول پایگاه خبری محمودآباد از راه اندازی بخش (( شنبه ی موفقیت ها )) در سایت خبری محمودآباد آنلاین خبر داد و گفت: از روز شنبه 22 آذر چهره های موفق و گمنام محمودآباد بصورت هفته ای معرفی می شوند.

محمد محتاطی صاحب امتیاز پایگاه خبری محمودآباد آنلاین گفت: شهرستان محمودآباد در بخش نیروهای انسانی دچار مظلومیت تاریخی شده است و علیرغم بهره مندی از چهره ها و ظرفیت های سرشناس و توانمندیها و پتانسیل هایی زیادی که در این حوزه وجود داشته است ، ولی هیچ وقت چهره های موفق محمودآبادی به خوبی دیده نشدند و این اقدام در راستای تکریم و قدرشناسی از افراد موفق و شناسایی و معرفی الگوهای موفق به نسل جوان جامعه می باشد.

وی گفت: زنان و مردانی محمودآبادی در عرصه های مهم تاریخی این نظام به خوبی درخشیدند و نه تنها تجلی گر هویت ما بودند ، بلکه محمودآباد را به عنوان یک شهرستان منسجم در کشور تداعی گر بودند.

محمد محتاطی با اشاره به اینکه ملاک انتخاب این افراد اعتلای نام محمودآباد در عرصه ی ملّی و بین المللی به واسطه افتخار آفرینی این چهرها در یکی از بخش های علمی ، ورزشی ، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی و… عنوان کرد و افزود: رویکرد محمودآباد آنلاین در راه اندازی این بخش ، صرفاً یک رویکرد فرهنگی و رسانه ای بوده و این انتخاب و معرفی ها بدور از هرگونه جناح گیری های سیاسی صورت خواهد پذیرفت.

مدیرمسئول پایگاه خبری محمودآباد آنلاین ؛ شناخت مفاخر و تکریم و تجلیل از چهره های اثربخش را مهم ترین اصل در هویت بخشی به جامعه دانست و افزود: شناخت مفاخر در هر جامعه ای موجب ایجاد حس غرور نسبت به هویت ملّی می شود و ضمن عزت بخشی و ایجاد امید در جامعه ، از بحران هویت جلوگیری می کند.

وی از عموم شهروندان فهیم شهرستان محمودآباد خواست تا در راستای تحقق این حرکت فرهنگی افرادی که از شاخص های عنوان شده بهره مند می باشند را به این پایگاه معرفی نمایند.

 

  • نویسنده : رضا اکبری
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین