قلع و قمع چهار مورد تغییر کاربری غیرمجاز در محمودآباد
قلع و قمع چهار مورد تغییر کاربری غیرمجاز در محمودآباد
محمودآباد آنلاین: مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد از قلع و قمع چهار مورد فقره تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد، محمد هادی‌زاده از قلع و قمع چهار مورد تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.

 

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد افزود: برای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغات با حضور برابر دستور دادستانی، با حضور نیروی انتظامی و اکیپ گشت ۱۳۱ مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد، چهار فقره دیوارکشی غیرمجاز در سطح هشت هزار و ۵۰ متر مربع در روستای زنگی کلای هرازپی از توابع بخش مرکزی این شهرستان قلع و قمع شد.

 

به گفته هادی‌زاده هرگونه تغییر کاربری و تفکیک اراضی کشاورزی، ساخت و ساز و دیوارکشی در مزارع و باغ ها بدون اخذ مجوز سازمان جهاد کشاورزی ممنوع است و علاوه بر قلع و قمع بناهای احداثی با متخلفان طبق قانون برخورد خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه گشت حفاظت از اراضی کشاورزی به طور مستمر در حال رصد فعالیت های بخش کشاورزی شهرستان است، گفت: سامانه تلفنی ۱۳۱ با هدف ارتباط مردمی برای اطلاع رسانی برای پیشگیری و برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی زراعی و باغی آماده دریافت هرگونه اخبار و اطلاعات مردمی در این خصوص است.

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین