دعوت از شهروندان محمودآبادی برای اهدای خون
دعوت از شهروندان محمودآبادی برای اهدای خون
محمودآباد آنلاین / رييس سازمان انتقال خون آمل گفت: پایگاه انتقال خون شهدای محمودآباد واقع در سه راه شهر بمنظور خون گیری از شهروندان فردا دوشنبه ۱۴ شهریور آماده خون گیری از شهروندان خواهد بود.

بهزاد نور محمدی در گفتگو با خبرنگار محمودآباد آنلاین افزود: در راستای پیشگیری از کاهش ذخایر خون و تامین نیاز بانک خونی بیمارستانی، پایگاه انتقال خون از ساعت ٨ صبح تا ١٢ ظهر در سه راهی محمودآباد مستقر می‌باشد و شهروندان با ارائه کارت ملی می توانند خون دهند.

 

وی خاطرنشان کرد: کانکس محل استقرار ایزوله شده و تمامی پروتکل های بهداشتی رعایت خواهد شد و مردم دغدغه ای از جهت انتقال ویروس کرونا نداشته باشند.

 

رئیس اداره انتقال خون شهرستان‌های آمل و محمودآباد نیاز به خون را امری ضروری و مستمر به خصوص در شرایط کرونایی دانست و گفت: ذخایر خونی در استان به شدت رو به کاهش است و از عموم شهروندان تقاضا داریم برای انتقال خون مراجعه کنند.

 

نورمحمدی تاکید کرد: آن دسته از شهروندانی که بیماری قلبی دارند از اهدای خون معاف هستند و افراد مبتلاء به کرونا بعد از یک ماه بهبودی کامل و دیگر افرادی که دچار سرماخوردگی باشند تا ۴۴ روز امکان خونگیری از این افراد وجود ندارد و سایر افراد با در دست داشتن کارت ملّی می‌توانند نسبت به خون دهی اقدام نمایند.

  • نویسنده : امیرعباس رضاپور
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین