جزئیات برگزاری امتحانات دانش آموزان اعلام شد
جزئیات برگزاری امتحانات دانش آموزان اعلام شد
محمودآباد آنلاین: رئیس مرکز سنجش و پایش آموزش و پرورش درباره جزئیات برگزاری امتحانات دانش آموزان پایه دهم تا دوازدهم توضیحاتی داد.

خسرو ساکی رئیس مرکز سنجش و پایش آموزش و پرورش در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره جزئیات برگزاری امتحانات دانش آموزان پایه دهم تا دوازدهم اظهار کرد: امتحانات نوبت اول دانش آموزان پایه هفتم تا دوازدهم به صورت حضوری برگزار  و برنامه ریزی امتحانات توسط مدیران مدرسه انجام می‌شود. اجرای امتحانات نیز با همکاری عوامل اجرایی مدارس خواهد بود.

او افزود: همچنین امتحانات نهایی پایه دوازدهم برای دانش آموزانی که در سال جاری نتوانسته اند در امتحانات خرداد و شهریور  حد نصاب نمره قبولی را کسب کنند از دوم تا ۲۷ دی در حال برگزاری است.

ساکی با اشاره به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی حین برگزاری آزمون گفت: برای حفظ سلامت دانش آموزان؛ تمامی مدارس و حوزه‌های برگزاری امتحانات ملزم به رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی هستند که از سوی ستاد ملی کرونا و آموزش و پرورش ابلاغ شده است.

رئیس مرکز سنجش و پایش آموزش و پرورش افزود: به صورت روزانه از حوزه‌های امتحانی بازدید می‌شود و در صورت عدم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برخورد خواهد شد.

  • نویسنده : ملیکا کیا خسرو
  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان