با هنجارشکنان سلامت عمومی برخورد جدی خواهد شد
با هنجارشکنان سلامت عمومی برخورد جدی خواهد شد
محمودآباد آنلاین: شریعت فرماندار محمودآباد: تمام اصرار و تاکیدات ستاد مقابله با کرونا جهت تحقق پروتکل های بهداشتی صرفاً برای حفظ سلامت شهروندان است و با هنجارشکنان سلامت عمومی برخورد جدی خواهد شد.

جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان محمودآباد صبح امروز دوشنبه ۲۱ مهر به ریاست علیرضا شریعت و با حضور احمد محمدی معاون سیاسی فرمانداری و علیرضا اسماعیل نیا عمران بخشدار مرکزی و سرهنگ ابراهیم نژاد فرماندهی سپاه ناحیه محمودآباد و مدیران ادارات و اعضای این ستاد در سالن کنفرانس فرمانداری تشکیل شد.

علیرضا شریعت فرماندار شهرستان محمودآباد طی سخنانی در این جلسه وضعیت شیوع کرونا در محمودآباد را کنترل شده عنوان کرد و افزود: خداروشکر در حال حاضر تنها یک بستری در بیمارستان شهدا داریم که برخود وظیفه میدانم از زحمات کادر درمانی تقدیرو تشکر داشته باشم.

رئیس ستاد مقابله با کرونا شهرستان محمودآباد فرهنگ سازی در حوزه رعایت سلامت فردی را یک ضرورت مهم برشمرد و تصریح کرد: انتظار میرود دستگاههای فرهنگی و رسانه های ارتباط جمعی و فعالان شبکه های فضای مجازی در این بخش فعال و اثر بخش باشند.

فرماندار محمودآباد استفاده از ماسک در وسایل نقلیه عمومی را الزامی دانست و گفت: با رانندگان و افراد خاطی برابر مصوبه ستاد مقابله با کرونا برخورد می شود و رانندگان تاکسی باید اهتمام بیشتری نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی داشته باشند.

نماینده عالی دولت ضمن قدردانی از تلاش های عوامل شهرداری های محمودآباد و سرخ رود و آموزش و پرورش و بهداشت و درمان در گندزدایی و ضدعفونی مدارس شهرستان گفت: از مجموع ۶۵۰ دانش آموز نیازمند به تبلت و گوشی هوشمند ۳۸۰ دستگاه مورد نیاز تامین شده است و ۲۷۰ دانش آموز نیازمند ، چشم انتظار کمک های خیرین هستند .

وی همچنین با اشاره به اهمیت رعایت حقوق شهروندان از سوی اصناف و بازاریان گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی در تداوم سلامت شهروندان نقش بسزایی داشته و مجموعه بهداشت و درمان و صنعت و معدن نسبت به تشدید و تداوم نظارت ها کیفی ورود جدی تری داشته باشند.

 

 

 

 

  • نویسنده : رضا اکبری
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین