افتتاح چهار پروژه بخش کشاورزی به مناسبت هفته جهاد کشاورزی
افتتاح چهار پروژه بخش کشاورزی به مناسبت هفته جهاد کشاورزی
محمودآباد آنلاین : مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد از افتتاح و بهره‌برداری چهار پروژه زیربنایی و خدماتی کشاورزی با اعتبار 263 میلیارد ریال در هفته جهاد کشاورزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد، محمد هادی‌زاده گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی از ۲۱ تا ۲۷ خرداد، چهار پروژه زیربنایی و خدماتی بخش کشاورزی با حضور مسوولان استانی و شهرستانی در شهرستان محمودآباد مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار میگیرد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد ادامه داد: این پروژه‌ها با اعتبار بالغ بر ۲۶۳ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی، مشارکت مردمی و آورده شخصی متقاضیان افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

هادی‌زاده پروژه‌های افتتاحی را شامل یک مورد آبیاری کم فشار در روستای خوردونکلا با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال از محل اعتبار استانی و مشارکت مردمی در سطح ۱۲۰ هکتار ، یک مورد احداث کانال آبیاری در روستای اسلام آباد با اعتبار بالغ بر ۳ میلیارد ریال از محل اعتبار استانی در سطح ۶۲۵ متر، یک مورد شالیکوبی در روستای اسلام آباد با اعتبار بالغ بر ۲۱۰ میلیارد ریال از محل اعتبار استانی و آورده شخصی و همچنین یک مورد مرمت آببندان روستای حاجی کلا با اعتبار بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال از محل اعتبار استانی در سطح ۱۶ هکتار می باشد.

وی افزود: با اجرای این پروژه‌ها در بخش‌های کشاورزی شاهد فعالیت‌های موثر و جدیدی در شهرستان خواهیم بود.

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین