اصل کار رسانه کمک به پیشرفت و توسعه کشور است
اصل کار رسانه کمک به پیشرفت و توسعه کشور است
محمودآباد آنلاین / مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: اصل کار رسانه کمک به پیشرفت و توسعه کشور است و رسانه ها می توانند به مجموعه خدمات استانی کمک کنند .

به گزارش محمودآباد آنلاین؛ حسین جوادی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران در اختتامیه اولین جشنواره رسانه ای منطقه شمال کشور در محمودآباد گفت : گردش قلم جور دیگری شده و به سمت الکترونیکی رفته است اما اصالت خود را با دقت ببیشتر حفظ کرده اند.

وی با بیان اینکه قلم اهالی رسانه آنقدر عزیز است که قرآن به نام آن قسم خورده است، افزود : حدود ۱۰۵ سال پیش در استان مازندران اولین نشریه پا به عرصه گذاشت و ۱۰۰ سال از قانون نظارت بر مطبوعات میگذرد .

حسین جوادی تصریح کرد : ۱۰۵ سال مهمان اتفاق بزرگی به اسم مطبوعات هستیم و این حجم اطلاعات که رد و بدل شده است باعث پیشرفت مازندران شد.

جوادی خاطر نشان کرد : اگر رسانه ها از قبل تا به الان از تمام ظرفیت شان استفاده می کردند، مازندران وضع بهتری داشت و رسانه ها به توسعه و تغییر و تحول دستگاه دولتی کمک میکنند، بنابراین رسانه ها باید دقت کنند که این مسئولیت به درستی انجام شود .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه رسانه ها در مازندران خوب پای کار آمدند ، اذعان داشت : اصل کار رسانه کمک به پیشرفت و توسعه کشور است و رسانه ها می توانند به مجموعه خدمات استانی کمک کنند .

وی در پایان ادامه داد : مازندران در سال های بعد پتانسیل اینکه در مازندران و محمودآباد میزبان جشنواره رسانه ای سراسری باشد را دارد زیرا مازندران سابقه درخشانی در رسانه داشته است.

 

 

  • نویسنده : سارا اسماعیلی
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین