ارسال ۱۱ هزار تن پرتقال شب عید از مازندران
ارسال ۱۱ هزار تن پرتقال شب عید از مازندران
محمودآباد آنلاین / مدیر تعاون روستایی مازندران با بیان اینکه ۲۸ هزار تن پرتقال شب عید سهمیه استان‌های کشور است، گفت: تا به امروز ۱۱ هزار تن به سراسر ایران حمل شده و باقی این سهمیه نیز تا ۲۰ اسفند ماه امسال به استان‌های کشور ارسال می‌شود.

به گزارش محمودآباد آنلاین ؛ سلیمان حاتم‌نژاد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۵۰۰ تن سیب و ۴۰۰ تن پرتقال از ۲۰ اسفندماه امسال به عنوان میوه شب عید بین مردم استان توزیع می‌شود.

 

وی با بیان اینکه ۲۸ هزار تن پرتقال شب عید سهمیه سایر استان‌های کشور است، افزود: تا به امروز ۱۱ هزار تن به استان‌ها حمل شده و بقیه این سهمیه نیز تا ۲۰ اسفندماه امسال به استان‌های کشور ارسال خواهد شد.

 

مدیر تعاون روستایی مازندران درباره قیمت میوه شب عید در استان‌ها، تصریح کرد: قیمت‌ میوه شب عید براساس تصمیم کمیته راهبردی میوه شب عید تصمیم‌ گیری و اعلام خواهد شد که ۲۰ درصد زیر قیمت بازار خواهد بود.

 

حاتم‌نژاد با اعلام اینکه یکی از مسائل، بحث خرید کالاهای ضروری از طریق سیستم هوشمند و به‌ صورت اینترنتی است، گفت: در این زمینه ازطریق شرکت‌های دانش‌ بنیان خرید هوشمند از هفته آینده در استان آغاز خواهد شد.

  • نویسنده : سهیلا ذاکری پاشاکلایی
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا مازندران